KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Målningar 7292290
nr 729 2290
Målningar
5 st, på masonit, 1930-/40-tal, längd: 80-118
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 december 2011
kl 18:01:50
150 kr
300 kr
450 kr
450 kr